ODPOWIEDZ Posty: 10 Strona 1 z 1
Lista poleconych lub nieuczciwych sprzedawców na forum MCKP
  • Awatar użytkownika
    Tippex
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Auto: WAUZZZ8T
    Kontakt:

Lista poleconych lub nieuczciwych sprzedawców na forum MCKP

autor: Tippex » 1 sie 2009, o 17:08

kolejny przyklad mamy nieudanej transakcji na naszej gieldzie

a wiec zwracam sie z prosba do WAS aby przy zakupie czesci, aut i innych pierdół od nieznajomych user-ów (w tym rowniez trolli ) na forum zachowac szczegolna ostroznosc

OSOBISCIE Polecam kupowanie od Klubowiczy, przyjaciol oraz Ex

Tippex

----------------------------------------------------------------------------------------
    Proszę o wpisywanie w pojedynczych postach kogo polecacie jak sprzedawce lub na odwrót

Proszę o aby jeden użytkownik - zakładał jeden post i go edytował w przyszłości !!!!!!

//edit Olo
    Ostatnio zmieniony 18 mar 2013, o 00:21 przez Tippex, łącznie zmieniany 6 razy.
    ciagle schody i schody - kiedy przyjdzie czas aby normalnie mozna cos zalatwic :?

K4M vs F9Q
  • Awatar użytkownika
    Wydra
    Dziecko Neostrady
    Dziecko Neostrady
    Auto: TDi i V-tec

autor: Wydra » 13 mar 2013, o 18:34

Nie polecam tego gościa
    Glonek profile.php?mode=viewprofile&u=6981

zamówił u mnie amory , sprężyny i inne duperele do megany, pościągałem wszystko do siebie i gość się już nie odezwał, na pw zero reakcji, na gg zero reakcji, a widzę że na forum wchodzi

[ Dodano: Śro Mar 13, 2013 6:35 pm ]
    AmatorCoupe polecam goscia, jedna transakcje z nim miałem i zamówił część i ja odebrał. Kontakt bardzo dobry
    Wiecie o co pytać :D
  • AmatorCoupe
    Dziecko Neostrady
    Dziecko Neostrady
    Auto: Alfa

autor: AmatorCoupe » 13 mar 2013, o 23:23

Polecam:
    -Wydra: Towar dogadany, szybkie spotkanie, wszystko pasuje, klocki dzielnie się spisują- polecam
    -Fenix: Dobry mechanior, ogarnia wszelkie możliwe tematy - polecam
    -Falzone: dziwię się, że nie ma pejsów bo walczy o każdą złotówkę, ale płaci ;) polecam
    -Klawy: BDB kontakt, szybko ogarnięte tematy - polecam
    -Klajniak91: Kilka krótkich wiadomości i czujnik był za dwa dni u mnie - polecam

Jak o kimś zapomniałem to na pewno dopiszę :good:
    ...
  • Awatar użytkownika
    klawy
    3 bieg + N2O
    3 bieg + N2O
    Auto: E46 320CI
    Kontakt:

autor: klawy » 14 mar 2013, o 09:23

Sprzedawcy:

troll_Adam_dadas - mimo, że troll i słaby psychicznie to polecam, szybko, sprawnie, bezproblemowo.
    tomajaku - rewelacyjny kontakt, błyskawiczna przesyłka, towar zgodny z opisem, polecam!!!
    Śliwa - bardzo dobry kontakt, dolot pierwsza klasa, do tego miły prezent w postaci znaczka coupe, polecam.
    Krawcu89 - dostawa do klienta w cenie, przytargał mi podsufitkę i tylną półkę, cena lux, polecam.
    _

Slavko1992 - ponad miesiąc temu rzekomo wysłał mi paczkę z emblematami i czujnikami, nic nie doszło, bo paczki zwyczajnie nie wysłał. NIE POLECAM! (całe szczęście miałą być za pobraniem)

Kupujący:

Falzone - również polecam, sprzedawałem mu fotele, odbiór osobisty w połowie drogi, na żywo nie taki osioł jak przez neta. :beer:
    AmatorCoupe - sprzedawałem mu felgi i dystanse, polecam, bo żaden inny dureń by mi tyle za to nie dał. :rotfl:
    Bruno - dobry kontakt, szybka wpłata. :good:
    Ostatnio zmieniony 14 wrz 2013, o 16:54 przez klawy, łącznie zmieniany 4 razy.
    klawy, Maciek
  • Awatar użytkownika
    nygus87
    5 i ponad 200 km/h
    5 i ponad 200 km/h
    Auto: 900+LPG

autor: nygus87 » 15 mar 2013, o 11:23

Sprzedawcy:
    Ciapciak - brałem od niego power rurę, lampę i jeszcze jakieś inne pierdoły, polecam :good: , wszystko szybko i bezproblemowo, w gratisie zawsze miła pogawędka ;)

tomajaku - bardzo dobre ceny, towar w stanie idealnym, szybka wysyłka i zajebisty kontakt, polecam :good:

zlocio - podobnie jak poprzedni panowie, solidny i godny polecenia sprzedawca, wszystko szybko i konkretnie, polecam :good:
  • Awatar użytkownika
    Majkel
    Jazda na 1 biegu
    Jazda na 1 biegu
    Auto: Coupe 1,6 16V K4M

autor: Majkel » 15 mar 2013, o 16:12

Adam_dadas - pełen profesjonalizm, kupowałem kilka rzeczy i bez problemów;
    Śliwa - szybki kontakt, stan towaru zgodny z tym co pisze, jak to w alledrogo, wystawiam pozytywny komentarz :beer:
    :qpemiki: :1.6:
  • Awatar użytkownika
    Tobiusz
    3 bieg + N2O
    3 bieg + N2O
    Auto: Signum 2.0 Turbo

autor: Tobiusz » 15 mar 2013, o 16:13

Śliwa - kupowałem od niego manetkę wycieraczek - tanio, sprawnie, wysłał nawet szybciej niż zapewniał :good:
    Jest Signum 2.0 Turbo

:czarna: :1.6:
    Moja ex strzała
  • klajniak91
    3 bieg + N2O
    3 bieg + N2O
    Auto: leon 1m

autor: klajniak91 » 18 mar 2013, o 00:01

Madcat - wszystko idealnie :) jak zawsze zresztą :) :beer: :beer:

QWINTO - zaufał mi w 100% wysłał najpierw towar, wieczorem zrobiłem przelew, jeszcze raz thx! Idealnie! :beer:

Śliwa- kilka przesyłek wszystko jak najbardziej gites :beer:
    Nie podążaj za mną bo się zgubisz...
  • Awatar użytkownika
    Krawcu89
    2 bieg
    2 bieg
    Auto: E46 320I

autor: Krawcu89 » 25 mar 2013, o 19:19

[center]Sprzedający:[/center]
    ^Klawy z koleszką idzie sie dogadać co do ceny rozsądny no i kontakt :good: odbiór osobisty za każdym razem, koleszka nie taki zły jak na forum wporzo :D :beer:
    ^tomajaku gość konkretny, kontakt rewelacja, Towar zgodny z opisem dostalem więcej niż oczekiwałem Tanio bo za flasze :beer: :good:

^Kozii Towar zgadzał się tak jak go opisywał, troche żyd ale dało się urwać z ceny poleam! Towar odebrałem osobiście spoko koleś :good:

^kiQt_ kupowałem od niego laminaty i takie bajerki po dogadaniu przez tel wszystko jak należy polecam :good: :good:

^Komar brałem od niego dokładkę wysyłka przez Actimela odbiór osobisty na DK1 tanio i wszystko w jak najlepszym porządku Polecam jednego jak i drugiego za dostarczenie przesyłki :good: :good:
    Ostatnio zmieniony 25 mar 2013, o 19:29 przez Krawcu89, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    śliwa
    Moderator
    Moderator
    Auto: Luxe&Dynamiqe CC

autor: śliwa » 8 mar 2014, o 08:11

Zdobyl - kupiłem od gościa dystanse, kasa poszła, 2 dni i paczuszka jest u mnie.
    śliwa #194

Вознаграждён будет только один.
ODPOWIEDZ Posty: 10 Strona 1 z 1