Ogólnopolski Zlot Renault PIKUR 2021
 • Awatar użytkownika
  kudlaciutki
  2 bieg
  2 bieg
  Posty: 478
  Rejestracja: 19 maja 2010, o 21:22
  Auto: F4Rt
  Lokalizacja: Lublin
  Kontakt:

  Ogólnopolski Zlot Renault PIKUR 2021

  autor: kudlaciutki » 26 maja 2021, o 07:49

  Chcieliśmy Cię serdecznie zaprosić na Ogólnopolski Zlot Renault 2021, który odbędzie się w OSiR Wawrzkowizna k. Bełchatowa w dniach 24-27.06.2021. Na zlocie do waszej dyspozycji ośrodek przygotował domki Brda Lux (wyższy standard), domki Brda (obniżony standard) i pokoje dwuosobowe w Hoteliku. Głównym dniem zlotu jest sobota (26.06), w ten dzień na parkingu głównym rozgrywane są konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych, również w sobotę przewidujemy turniej piłki nożnej lub siatkówki. Każda osoba nocująca podczas zlotu musi opłacić tzw. składkę zlotową, która przekazywana jest w całości na zakup nagród, identyfikatorów i pamiątek dla każdego uczestnika.


  Na terenie ośrodka znajdują się:

  - restauracja z bogatym menu i pysznym jedzeniem,
  - bar letni,
  - mini zoo dla dzieci,
  - szkoła jeździecka z możliwością wykupu lekcji jazdy konnej,
  - boiska do piłki nożnej i siatkówki,
  - park linowy z tyrolką nad jeziorem,
  - place zabaw,
  - parkingi strzeżone przez ochronę ośrodka,
  - plaża ze strzeżonym kąpieliskiem,
  - wypożyczalnia sprzętu wodnego,
  - i wiele innych atrakcji…

  Jeśli chcesz spędzić na zlocie tylko Sobotę i brać udział w konkursach, wypełnij formularz rezerwacji zaznaczając opcję „bez noclegu”.

  Składkę zlotową można opłacić również na zlocie, jednak zapas „gadżetów” jest mocno ograniczony, jeśli chcesz mieć pewność że niczego dla Ciebie nie zabraknie nie czekaj! Zarezerwuj i odbierz pakiet na zlocie.

  W skład pakietu (tzw. składki zlotowej) wchodzą:

  - Identyfikator ze smyczą pamiątkową,
  - Naklejka pamiątkowa na auto,
  - Numer startowy na auto,
  - Gadżety niespodzianki

  Osoby nie posiadające identyfikatora a przebywające po zmroku na terenie ośrodka mogą zostać wyproszone przez ochronę OSiR Wawrzkowizna.

  Rezerwacji można dokonać wypełniając FORMULARZ REZERWACJI na stronie http://www.klubrenault.pl/category/zlot/, OSiR Wawrzkowizna nie zajmuje się obsługą rezerwacji na Ogólnopolski Zlot Renault. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mariusz@klubrenault.pl