Znalezione na Allegro
  • Wojtek w
    Jazda na 1 biegu
    Jazda na 1 biegu
    Auto: Coupe I F7R 2.0

autor: Wojtek w » 14 sie 2014, o 15:27

totalnym kretynem i idiotą,
    Widzę po Twoich wypowiedziach ,że wyszedł z Ciebie kawał chama i nie będę dyskutował na takim poziomie. Jak na razie to pisałem na temat Twojego auta i nie wyrażałem opinii na temat Twojej osoby i tego co o Tobie myślę. Na takim poziomie intelektualnym to prowadź sobie rozmowy pod budką z piwem .I to by było na tyle w temacie Ciebie i Twojego auta.

Nie liczę na to ,że Moderator zareaguje na wpis obrażający mnie .Jak się przekonałem na tym Forum chamstwo ze strony pewnych osób jest tolerowane i regulamin nie obowiązuje.
  • Awatar użytkownika
    Gamoń
    4 bieg
    4 bieg
    Auto: Megane Coupe F5R

autor: Gamoń » 14 sie 2014, o 15:50

nygus87, zauważyłem że lubisz pisać o waleniu kolesi w dupe ( kiedyś do mnie też tak zarzucałeś) nie wiem czemu ale no czytając poraz kolejny taki tekst wydaje się to dziwne :rotfl: - oczywiście nie mam zamiaru Cie obrażać tylko jako obserwator takie coś zauważyłem więc zero spiny by nie było :good:

co do autka to pakiet elia jest mega kozax :good: szkoda tego wgniota nad szybą, to ktoś musiał Ci chyba ręką/pałką przywalić by takie coś wyszło :vmad: poza tym nie lepiej byłoby ogarnąć silniczek i sprzedać za 6-7 tys? Myśle że bez problemów by poszło a szkoda sprzedawać jako uszkodzony
    Przebłysk geniuszu francuskich inżynierów posiadam :)
  • Awatar użytkownika
    Komar
    5 i ponad 200 km/h
    5 i ponad 200 km/h
    Auto: F 7 R

autor: Komar » 14 sie 2014, o 22:24

Wojtek w - sam zacząłeś niepotrzebną rozkminę, więc teraz nie licz na reakcje moderatora :roll:

a co do reakcji i szukania punktu zaczepnego cytując "ponad 200km/h" to również mnie rozbawiłeś :rotfl:

a tak btw - skrzynia Ci się popsuła, że jeździsz tylko na 1 biegu :?
    Prawdziwy Stig jest tylko jeden - żółty :P

:first: 2008 :third: 2010 :first: 2011 :third: 2012 :first: 2013 ->ODCINEK SPECJALNY

:second: 2006 :third: 2008 :first: 2012 ->MISS MEGANE

:second: 2010 :third: 2011 :second: 2012 ->1/4 MILI MAXI
  • Wojtek w
    Jazda na 1 biegu
    Jazda na 1 biegu
    Auto: Coupe I F7R 2.0

autor: Wojtek w » 15 sie 2014, o 00:31

nie licz na reakcje moderatora
    Szanowny P. Komarze ,jestem zaskoczony tym, że ktoś z Moderatorów się odezwał.Nie jestem długo na tym Forum ,ale już zdążyłem się zorientować że regulamin nie wszystkich obowiązuje.Tu można przeklinać,używać słów obraźliwych,obrażać innych userów,prowokować do kłótni, bez żadnej reakcji ze strony Moderatorów.
    Ja mam już swoje lata i nie pozwolę ,żeby bez reakcji z mojej strony,byle ....... nazywał mnie"kretynem i idiotą", przy aprobacie Moderatora.
    Jestem na Forum nie w celach towarzyskich ,ale po to żeby dowiedzieć się czegoś na temat auta i w miarę swojej wiedzy pomóc Innym. Poziom wypowiedzi kilku Panów (nie tylko do mnie) jest dla mnie nie do przyjęcia. Chamstwa nie można tolerować.
    sam zacząłeś niepotrzebną rozkminę,
    Tak ,z pełną świadomością to zrobiłem,żeby pokazać temu ...... jak to przyjemnie być obiektem drwin i pośmiewiska ,bez reakcji ze strony Moderatorów.
    Na zakończenie poddaję się surowej ocenie P.Moderatorów za mój haniebny postępek.
  • Awatar użytkownika
    nygus87
    5 i ponad 200 km/h
    5 i ponad 200 km/h
    Auto: 900+LPG

autor: nygus87 » 15 sie 2014, o 01:29

nygus87 napisał/a:
    totalnym kretynem i idiotą,

Widzę po Twoich wypowiedziach ,że wyszedł z Ciebie kawał chama i nie będę dyskutował na takim poziomie. Jak na razie to pisałem na temat Twojego auta i nie wyrażałem opinii na temat Twojej osoby i tego co o Tobie myślę. Na takim poziomie intelektualnym to prowadź sobie rozmowy pod budką z piwem .I to by było na tyle w temacie Ciebie i Twojego auta.

Nie liczę na to ,że Moderator zareaguje na wpis obrażający mnie .Jak się przekonałem na tym Forum chamstwo ze strony pewnych osób jest tolerowane i regulamin nie obowiązuje.
    nie obrażam Cię, stwierdziłem tylko fakt po Twoich inteligentnych wypowiedziach.
    Tak ,z pełną świadomością to zrobiłem,żeby pokazać temu ...... jak to przyjemnie być obiektem drwin i pośmiewiska ,bez reakcji ze strony Moderatorów.
    teraz rozwaliłeś mnie doszczętnie :rotfl: :haha: :rotfl: :haha:, niestety nie należę do osób takich jak Ty i nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić jak bardzo lata mi koło jajec to co piszesz na temat mojej meganki czy mnie.
    Jestem na Forum nie w celach towarzyskich ,ale po to żeby dowiedzieć się czegoś na temat auta i w miarę swojej wiedzy pomóc Innym.
    zapomniałeś dodać o donoszeniu, poza tym wystarczy popatrzeć na Twoje posty i ostatnimi czasy to bardziej zaczepki szukałeś niż pomagałeś innym...
    nygus87, zauważyłem że lubisz pisać o waleniu kolesi w dupe ( kiedyś do mnie też tak zarzucałeś) nie wiem czemu ale no czytając poraz kolejny taki tekst wydaje się to dziwne :rotfl: - oczywiście nie mam zamiaru Cie obrażać tylko jako obserwator takie coś zauważyłem więc zero spiny by nie było :good:
    hmmm, przejrzałem swoje posty do kilkunastu stron wstecz i nie zauważyłem, żebym pisał na takie tematy. Widać, fantazja poniosła Cię zamiast w temacie "KILLS: Road&Street" to w "Znalezione na Allegro" :rotfl:
    poza tym nie lepiej byłoby ogarnąć silniczek i sprzedać za 6-7 tys?
    po co mam robić po kosztach, aby tylko popchnąć megankę dalej, później ktoś kupi i tak jak Ty będzie musiał znowu silnik rozbierać? Poza tym nie ma ciśnienia, sprzeda się to się sprzeda, nie sprzeda to nie, może kiedyś sam złoże, a może sprzedam na części i tyle.
  • Awatar użytkownika
    Gamoń
    4 bieg
    4 bieg

autor: Gamoń » 15 sie 2014, o 12:17

nygus87, nie napisałem że było to w temacie "znalezione na allegro" a ogólnie na forum. :roll:

Silnik rozłożyłem bo chciałem dłubnąć głowice co zrobiłem wystarczy dobrze czytać, nie było w ogóle takiej konieczności ale stać mnie było to czemu nie? Inwestujesz i masz czyż nie? :beer:

A to że Twoje padło nie jeździ i na tą chwile nie masz się z kim ścigać to już przykro mi... Mój dobrze jeździ to czemu nie poużywać sobie? Fantazji w tym żadnej, wystarczy tyci sie zagłębić w danych tych samochodów które są bardzo podobne, a kto siedzi za kierownicą? Nie wiem, może gdybyś Ty siedział bym nie miał szans? Nie ma co gdybać, opisywałem jak było i tyle.

Dobra nie ma o czym gadać bo to temat samochodów do sprzedania i kupienia więc Koniec imprezy dziękuje dobranoc :girl2: bez odbioru ;)
  • Awatar użytkownika
    nygus87
    5 i ponad 200 km/h
    5 i ponad 200 km/h
    Auto: 900+LPG

autor: nygus87 » 15 sie 2014, o 13:14

nygus87, nie napisałem że było to w temacie "znalezione na allegro" a ogólnie na forum.
    Przecież mówię o postach ogólnie na forum, a nie w tym temacie. Wystarczy wejść we wszystkie posty użytkownika ale widocznie dla niektórych to czarna magia :rotfl:

A co do zagłebiania to jeśli chcesz pomagać ludziom to też wypadałoby się zapoznać z budową danego silnika itd. niż dawać rady bez sensu.
  • Awatar użytkownika
    Komar
    5 i ponad 200 km/h
    5 i ponad 200 km/h
    Auto: F 7 R

autor: Komar » 15 sie 2014, o 17:11

koniec OT :sombrero:

jeśli dalej będzie toczyła się rozkmina nie na temat będzie kreska :sombrero:
    Prawdziwy Stig jest tylko jeden - żółty :P

:first: 2008 :third: 2010 :first: 2011 :third: 2012 :first: 2013 ->ODCINEK SPECJALNY

:second: 2006 :third: 2008 :first: 2012 ->MISS MEGANE

:second: 2010 :third: 2011 :second: 2012 ->1/4 MILI MAXI
  • Awatar użytkownika
    Actimel
    Moderator
    Moderator
    Auto: F5R
    Kontakt:

autor: Actimel » 16 sie 2014, o 08:09

eśli dalej będzie toczyła się rozkmina nie na temat będzie kreska :sombrero:
    juz dawno powinny byc :? , cos za mietki sie zrobiłes :P :P
    MIKO 2010 :first: 2011 :third: 2012 :first: car audio
    MIKO 2010 :third: 2011 :first: 1/4 klasa MAXI
    MIKO 2012 :third: miss megane

http://cdn2.driiive.com/24319.jpg
  • Awatar użytkownika
    dampu
    Dopiero ruszam
    Dopiero ruszam
    Auto: Megane Coupe 1.6 16v

autor: dampu » 16 sie 2014, o 17:25

Profesjonalna reklama! :)

http://kupmeganke.pl/ (znalezione na Allegro - http://allegro.pl/www-kupmeganke-pl-ren ... 45472.html )
  • Awatar użytkownika
    Gamoń
    4 bieg
    4 bieg

autor: Gamoń » 17 sie 2014, o 15:14

• Awatar użytkownika
    FalusCoupe2.0
    Jazda na 1 biegu
    Jazda na 1 biegu
    Auto: Renault Megane Coupe

autor: FalusCoupe2.0 » 17 sie 2014, o 18:16

http://allegro.pl/renault-megane-coupe- ... 60441.html

piękny środek siedzenia i boczki :)
  • Awatar użytkownika
    Bratek
    3 bieg + N2O
    3 bieg + N2O
    Auto: Ph1 i Ph2 cabrio
    Kontakt:

autor: Bratek » 17 sie 2014, o 22:27

Profesjonalna reklama! :)

http://kupmeganke.pl/ (znalezione na Allegro - http://allegro.pl/www-kupmeganke-pl-ren ... 45472.html )
    Fajna reklama szkoda że auto nieadekwatne do poziomu reklamy ;)
  • Awatar użytkownika
    FalusCoupe2.0
    Jazda na 1 biegu
    Jazda na 1 biegu
    Auto: Renault Megane Coupe

autor: FalusCoupe2.0 » 19 sie 2014, o 17:27

• Brando
    Dopiero ruszam
    Dopiero ruszam
    Auto: Coupe 99'

autor: Brando » 19 sie 2014, o 19:34

jakie ochydne te kołpaki :o