ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
REGULAMIN FORUM MCKP
 • Awatar użytkownika
  Borek
  Przyjaciel
  Przyjaciel
  Posty: 3441
  Rejestracja: 11 wrz 2005, o 12:40
  Auto: F3R/CreativeTechnolo
  Lokalizacja: Gdańsk pomorskie

  REGULAMIN FORUM MCKP

  autor: Borek » 21 maja 2009, o 18:46

  REGULAMIN

  1. Forum służy do komunikowania się pomiędzy użytkownikami, informowania, wyrażania własnych poglądów i opinii związanych z daną tematyką.

  2. Uczestnicy Forum publikują swoje komentarze wyłącznie na własną
  odpowiedzialność.

  3. Tematy wpisywane przez użytkowników są wpisywane bez zgody moderatorów, lecz mogą być modyfikowane, blokowane lub usuwane, w sytuacjach w których moderatorzy uznają temat bądź post za nie związany z tematyką odpowiadającą funkcjonowaniu forum, mogą też zdecydować o kontynuacji tematu.

  4. Charakter forum powinien być luźny, należy wystrzegać się zanudzania innych użytkowników.

  5. Przed założeniem nowego wątku proszę sprawdzić, czy podobna dyskusja już się na forum nie toczyła (w tym celu użyj opcji SZUKAJ ,proszę pamiętać, że istnieje również opcja EDYTUJ, dlatego apeluję, aby nie pisać dwóch postów pod rząd przez jednego użytkownika.

  6. Każdy użytkownik forum powinien traktować innych użytkowników dyskusji tak, jak sam chciałby być traktowany. Oczekując szacunku, pamiętajmy o okazaniu go innym.

  7. Na Forum :
  - nie przeklinamy
  - nie obrażamy innych userów
  - nie wyśmiewamy niewiedzy czy braku doświadczenia innych
  - nie używamy kilku nicków
  - nie prowokujemy kłótni, a prywatne spory załatwiamy TYLKO na privie.

  8. Każda osoba korzystająca z forum jest zobowiązana do przestrzegania niniejszego regulaminu. Nieznajomość regulaminu nie jest wytłumaczeniem w przypadku jego łamania.

  9. W razie niestosowania się do regulaminu, użytkownicy będą otrzymywali ostrzeżenia, posty danego użytkownika będą kasowane, a użytkownikowi może zostać ograniczony dostęp do forum. W przypadku częstego i regularnego naruszania regulaminu przez użytkownika, moderatorzy lub admini będą karać natychmiastowym wstrzymaniem dostępu do forum bądź terminowego/bezterminowego dostępu do Shoutbox-u.

  10. Brak szacunku dla użytkowników forum oraz Klubu Megane Coupe Polska rozumianym przez: chamstwo, cwaniactwo, prowokowanie do kłótni, złośliwe komentarze, wulgaryzmy i słowa powszechnie lub przez konkretną osobę uznawane za obraźliwe będą skutkować ostrzeżeniem o wartości określonej przez Moderatora lub Administratora. Rażący brak szacunku skutkować będzie natychmiastowym ograniczeniem dostępu do forum.

  11. Wszelkie sytuacje, które nie są opisane w regulaminie zostają rozstrzygane przez moderatorów ewentualnie adminów. Ponadto użytkownik jest zobowiązany do niezwłocznego wykonania czynności wymienionych w upomnieniu moderatora np. poprawienie tytułu tematu, treści tematu, pisowni, błędów ortograficznych itp.

  12. Na forum zamieszczamy zdjęcia w max. rozdzielczości 800x600 w ilości nie większej niż 5 szt w jednej wypowiedzi. Zdjęcia wymagające lepszej rozdzielczości zamieszczamy w formie linków lub miniaturek do 20 sztuk w jednym poście. Zamieszczanie zdjęć innego użytkownika forum bez jego zgody będzie skutkować usunięciem linka oraz ostrzeżeniem o wartości adekwatnej do przewinienia ustalonym przez Administratora bądź Moderatora.

  13. Każdy nowy użytkownik forum, przed założeniem nowego tematu i napisaniu pierwszego posta, zobowiązany jest do zapoznania się z tym regulaminem i przywitania się w dziale POWITANIA.

  14. Każdy użytkownik ma prawo do posiadania tylko jednego konta. Za skutki wynikłe z udostępniania swojego konta osobom trzecim odpowiada jego właściciel w pełnym wymiarze kary.

  15. Użytkownicy forum muszą stosować się do zasad poprawnej pisowni, ortografii i sposobu logicznego formułowania myśli pełnym zdaniem. Nie jest stosowana żadna taryfa ulgowa dla użytkowników z różnymi dysfunkcjami w tym zakresie. Zwracamy przy tym szczególną uwagę na pisanie polską czcionką aby wypowiedź była czytelna.

  16. Od dnia 01.10.2015 następują zmiany dotyczące członkowska w klubie:

  a) aby zostać klubowiczem należy być posiadaczem Renault Megane Coupe. zarejestrować się na naszym forum, aktywnie udzielać się na forum
  następnie wysłać podanie do jednego z moderatorów forum po pozytywnej weryfikacja należy wpłacić na konto klubowe aktualną składkę klubową w wysokości 30 PLN (rocznie) w ramach pierwszej opłaty zostaną mu dosłane naklejki klubowe pod lusterka

  b) coroczna składka klubowa wynosi nie mniej niż 30 PLN dla wszystkich K i EX-K w/w składkę każdy z klubowiczy musi opłacić nie później niż do 31 marca br. w przeciwnym wypadku zostanie usunięty grupy klubowiczy

  c) gadżety klubowe - od dnia 01.10.2015 stają się ogólnodostępne dla zarejestrowanych użytkowników forum (są to m.in podkładki po tablice, smyczki, bluzy, polary, polówki, kufle, kubki, kieliszki, zapachy do auta etc...) z wykluczeniem naklejek klubowych

  d) posiadanie statusu Klubowicza lub Przyjaciela uprawniania do zakupów gadżetów klubowych we wcześniej ustalonym rabatem przez organizatora

  e) wszelkie dochody ze sprzedaży gadżetów klubowych będą zasilać konto klubowe

  17. Klubowicz w każdym momencie może wypowiedzieć swoją przynależność do Klubu lecz musi się liczyć z tym że jego składka Klubowa nie zostanie mu oddana po upłynięciu terminu 14 dni od jej wpłacenia za rok bieżący.


  Jednocześnie informujemy, że Forum Megane Coupe Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

  Przy czym informujemy ze osoby, które nagminnie i w sposób rażący będą naruszały postanowienia powyższego regulaminu będą usuwane z forum i banowane.

  Każdy użytkownik, który nie zgadza się z powyższym regulaminem nie może korzystać z forum.

  Opracowanie: Moderatorzy i Administratorzy Forum MCKP.

  //edycja Olo 11.10.2015
  Ostatnio zmieniony 10 sie 2013, o 12:06 przez Borek, łącznie zmieniany 9 razy.
  MCKP #101

  Mikorzyn 2008, 1/4 mili, klasa Profi +
  :second:

  Unfriendly and Uninformational Mr. Moderator .. :bicz:

  Sorry door - Kung fu Panda
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1