ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
Renault Megane Sedan jest rozpoznawalny na pierwszy rzut oka
 • pepehi7748
  Dopiero ruszam
  Dopiero ruszam
  Posty: 2
  Rejestracja: 30 gru 2020, o 12:20
  Auto: Skoda

  Renault Megane Sedan jest rozpoznawalny na pierwszy rzut oka

  autor: pepehi7748 » 30 gru 2020, o 13:07

  Wyrazisty, reprezentacyjny i ambitny, sedan Renault Megane uosabia energię nowoczesnego miasta. Dynamiczne i wyrafinowane linie nadwozia, chromowane wykończenia dodają spojrzeniu nowoczesności i solidności. Nowa Megane inspiruje, przesuwa granice tego, co możliwe.

  Renault Megane Sedan jest rozpoznawalny na pierwszy rzut oka. Reflektory LED Pure vision z nowym "charakterystycznym" konturem świateł do jazdy dziennej w kształcie litery C tworzą imponujący efekt trójwymiarowości i sprawiają, że wygląd przedniej części pojazdu jest jeszcze bardziej wyrazisty. Z tyłu, nowy styl oświetlenia podkreśla ciemnoczerwona, pozioma linia tylnych świateł LED. Twój Megane Sedan będzie zawsze widoczny na drodze.
  Ciesz się wyjątkową technologią jazdy z Renault Megane Sedan. System MULTI-SENSE pozwala na dostosowanie wrażeń z jazdy do własnych potrzeb. Można dostosować 7-calowy ekran TFT na komputerze pokładowym (styl i prezentacja informacji). R-Link 2 oferuje mnóstwo funkcji, w tym nawigację, multimedia, systemy wspomagania kierowcy i wiele innych. Doskonałe parametry systemu głośnikowego Arkamys® zachęcają do korzystania z wysokiej jakości dźwięku.

  Doświadcz nowego poziomu emocji. Megane Sedan jest partnerem Twojego sukcesu!
  Centra kontroli R-Link 2.
  System multimedialny R-Link 2 ze stylowym i zaawansowanym technologicznie wyświetlaczem 7" lub 8,7" dla gier kasynowych onlinehttps:https://automatyhazardowegry.pl/. Wystarczy kilka dotknięć, aby skorzystać z nawigacji, wybrać ulubioną muzykę i dostosować systemy wspomagania kierowcy. Sześć profili użytkownika pozwala na personalizację ustawień pojazdu: trasy nawigacji, ulubionych stacji radiowych, stylu i koloru komputera pokładowego, lusterka i pozycji fotela*.
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1