Strona 1 z 1

Nowe Megane IV. Ładne?

: 7 wrz 2015, o 16:53
autor: kondziu
http://motoryzacja.interia.pl/raport-fr ... Id,1881012

Niestety, jak dla mnie już za bardzo przekombinowane, w szczególności z tyłu :(

Re: Nowe Megane IV. Ładne?

: 7 wrz 2015, o 17:09
autor: przemek2175
Jak dla mnie to bardziej pod minivana tył podchodzi wydech wersji GT na minus i te ledy z przodu mi nie podchodzą , Coupe pewnie nie bedzie :( zamiast tego 5-dzwiowy RS , natomiast wnętrze mi sie podoba :)

Re: Nowe Megane IV. Ładne?

: 7 wrz 2015, o 17:57
autor: drop5
Dla mnie ta wersja jest chyba najbrzydsza ze wszystkich dotychczasowych generacji... Megane w ogóle praktycznie w kazdej generacji to inne auto, nie widać tu ewolucji, jak w przypadku większości marek, tylko co generacja to rewolucja w stylystice. A pomyślcie sobie jak mogło by wyglądać coupe jeśli budowali by nowe generacje jako rozwinięcie i ewolucję tych starszych... Mogłoby być naprawdę piękne :)

Re: Nowe Megane IV. Ładne?

: 8 wrz 2015, o 00:25
autor: Kaptur
Robią z megane gównianego vaga, jak dla mnie tył jak seat przód to pół skoda :( i całe szczęście pół citroen :)

Re: Nowe Megane IV. Ładne?

: 8 wrz 2015, o 11:49
autor: lewy6684
Co oni robią z tych aut ? Najpierw buma gowno na przednim napędzie ,teraz rs od renault w wersji 5drzwi i do tego taką dupą

Re: Nowe Megane IV. Ładne?

: 8 wrz 2015, o 14:54
autor: Gamoń
paskudne... ale teraz już będą takie kombinowane auta. Za niedługo nie odróżnimy ich na ulicy :evil:

Re: Nowe Megane IV. Ładne?

: 8 wrz 2015, o 19:13
autor: kondziu
Jak jeszcze w przypadku Talismana jakoś ta stylistyka wygląda, tak ta megana to już porażka niestety :( Ale linia boczna nieco przypomina M II w hatchbacku, szczególnie linia z tyłu.

Re: Nowe Megane IV. Ładne?

: 8 wrz 2015, o 21:16
autor: LewY
Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale chyba trochę przesadzacie :)
We wszystkich obecnie produkowanych samochodach można się dopatrywać podobnych linii i elementów z innych marek. Nie wynika to z kopiowania, a z mnogości modeli na rynku.

Wracając jednak do stylizacji, ja osobiście VAG'a tam nie widzę, bo VAG to prosto kreślone linie, a tutaj jednak mamy sporo obłych kształtów. Z części profili jest to po prostu większe Clio, czego uniknąć się nie da przez unifikację pewnych linii/elementów, które są rozpoznawalne dla marki Renault.

Ja osobiście czekam na pierwsze lory z dostawą, by zobaczyć jak to będzie wyglądało w rzeczywistości, bo nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą doznań wizualnych przy bliższym "macaniu" :)

Ogólnie jestem na TAK, ale wszystko zweryfikuje rynek.

Re: Nowe Megane IV. Ładne?

: 9 wrz 2015, o 05:27
autor: falzone
potwierdzam mi się tam podoba chociaz trojka ładniejsza. Mordę można by poprawić. Z tym ze to dalej reno więc za ten hajs wołałbym co innego :D :rotfl: