[OPINIA] Jaki tel wybrać???
  • Awatar użytkownika
    kondziu
    Jazda na 1 biegu
    Jazda na 1 biegu
    Auto: Coupe K4M

Re: [OPINIA] Jaki tel wybrać???

autor: kondziu » 13 mar 2016, o 08:21

Raczej nowy, bo chcę go wziąć na 5-6 rat 0% ;)
  • Awatar użytkownika
    Mannsory
    3 bieg + N2O
    3 bieg + N2O
    Auto: 97' Megane Coupe
    Kontakt:

autor: Mannsory » 13 mar 2016, o 09:22

To bym chyba postawił na Moto G 3 gen
    Moja bordowa : viewtopic.php?t=30318
  • Awatar użytkownika
    kondziu
    Jazda na 1 biegu
    Jazda na 1 biegu
    Auto: Coupe K4M

autor: kondziu » 13 mar 2016, o 11:28

Odpada. Dla mnie wygląd też jest ważny, wolę bardzoej kanciaste telefony, a ten telefon wygląda jak 1000 innych jajowatych samsungów :p
  • Awatar użytkownika
    Gamoń
    4 bieg
    4 bieg
    Auto: Megane Coupe F5R

autor: Gamoń » 13 mar 2016, o 16:34

ja mam hujałeja y5 i bardzo fajnie śmiga a poza tym już sie spotkałem z wieloma opiniami na ich temat - są jak stare nokie! Często mi spada na różne podłoża z różnej wysokości i pomimo zadnej folii pokrowca nic, obudowa cała ekran też cały. Gorzej Xcover wyglądał po dwóch miesiącach niż hujałej.

Co do p8 lite to sąsiad ma, nowy nabytek, ogólnie mówi że nie jest zły, chwali sobie. Tylko że no wiadomo, lepiej byłoby wziąć p8 ale ten troche drogi..
    Przebłysk geniuszu francuskich inżynierów posiadam :)
  • Awatar użytkownika
    Albert
    Dopiero ruszam
    Dopiero ruszam
    Auto: Megane I Coupe 1.6e

autor: Albert » 20 mar 2016, o 12:38

Pozwolę sobie wtrącić opinie na temat telefonów. Używam p8lite jako służbowego i dla mnie jest to tragedia. Bateria o słabej pojemności, mimo 8 rdzeni procesor też nie zawsze daje radę. Odnośnie m4 aqua nie brałbym tego już wcale. Ilość powracających modeli na serwis powala, wodoszczelność nie jest mocnym atutem telefonu, podobnie jak wytrzymałość no i bateria która puchnie i wybrzusza ekran oraz obudowę. Ot tyle. Z aktualnych ofert telefonów z średniej klasy budżetowej stawiam na J5 Samsunga

Dorzucę, że testuje aktualnie Xiaomi Redmi Note 3 i daje radę ten chińczyk
    ObrazekObrazek
  • Awatar użytkownika
    Sebastianoo
    Jazda na 1 biegu
    Jazda na 1 biegu
    Auto: Coupe 1.6e 98'

autor: Sebastianoo » 20 mar 2016, o 19:50

Pozwolę sobie wtrącić opinie na temat telefonów. Używam p8lite jako służbowego i dla mnie jest to tragedia. Bateria o słabej pojemności, mimo 8 rdzeni procesor też nie zawsze daje radę. Odnośnie m4 aqua nie brałbym tego już wcale. Ilość powracających modeli na serwis powala, wodoszczelność nie jest mocnym atutem telefonu, podobnie jak wytrzymałość no i bateria która puchnie i wybrzusza ekran oraz obudowę. Ot tyle. Z aktualnych ofert telefonów z średniej klasy budżetowej stawiam na J5 Samsunga

Dorzucę, że testuje aktualnie Xiaomi Redmi Note 3 i daje radę ten chińczyk

Mozesz sie podzielić opinia nt. Redmi 3? planuje go kupić. Zamawialeś z chin czy ze sklepu xiaomi?
    Obrazek Obrazek 8V
  • Awatar użytkownika
    Gelo
    4 bieg
    4 bieg
    Auto: 1,6 16V
    Kontakt:

autor: Gelo » 28 mar 2016, o 19:32

a co powiecie na temat tego telefoniku ?
    http://www.x-kom.pl/p/246173-smartfon-t ... d-lte.html

mysle nad nim intensywnie
    MéganeCoupéKlubPolska #195

:second: Miko 2010 Profi +

:third: Miko 2011 Profi +

:third: Miko 2013 Profi +
  • Awatar użytkownika
    nygus87
    5 i ponad 200 km/h
    5 i ponad 200 km/h
    Auto: 900+LPG

autor: nygus87 » 29 mar 2016, o 22:46

Gelo odradzam. Ostatnio przerabiałem temat zakupu telefonu ponieważ lenovo umarł śmiercią tragiczną. Natrafiłem na tego asusa z 4 gb ramu, poczytałem i jak to w internecie opinie skrajne. Więc nie pozostało nic innego jak pojeździć i zobaczyć na żywo. Jest on normalnie dostępny w praktycznie każdym euro więc nie był problemu z dostępnością. Najpierw uderzyłem do Euro w GM, telefon jest, pierwsze wrażenie słabe, plastik gorszy niż w lenovo, druga sprawa ekran, jasność bardzo słaba, w dużo tańszych "firmówkach" ekran wygląda lepiej. Co gorsza to na środku ekranu był czarny pas. Kolejna sprawa to aparat, o ile aplikacja ma sporo opcji to jakość zdjęć jest po prostu lipna, szumy jak cholera, nie wspomnę o nagrywanym video. Mi również nie podobała się nakładka systemowa asusa, ale to wiadomo, zawsze można jakiś custom rom wrzucić. Telefon ma również cichy głośnik. Co do systemu to chodzi bardzo płynnie, mocny procesor i dużo ramu sprawuje się ok. Lekko zniesmaczony tym egzemplarzem postanowiłem skoczyc do euro do janek. Oczywiście telefon dostępny... ale na około wyświetlacza jakieś dziwne "coś" wyglądające jakby był zaparowany. Pytam doradcy o ten wyświetlacz a on tylko na to, że to jakiś czas temu się zrobiło, a we wcześniejszym co był na wystawie również zrobił się martwy pas, tym razem od góry ekranu, Odpuściłem więc temat asusa, ostatecznie wybierałem z dwóch modeli, Galaxy Note 4 i LG G4, wybór padł na LG z czarną skórzaną klapką. Wydajnościowo są praktycznie identyczne, aparaty mają również zbliżone. LG G4 po prostu wizualnie mi się bardziej spodobał, dodatkowo ma wybudzenie tapnięciem do czego się bardzo przyzwyczaiłem mając lenovo no i udało się go wyrwać w sporo niższej cenie, do tego mam bardzo dobre doświadczenie z serwisem lg na marynarskiej.
    Najlepiej sam podjedz do sklepu i pomacaj, Zrozumiesz o czym piszę :)
  • Awatar użytkownika
    Gelo
    4 bieg
    4 bieg
    Auto: 1,6 16V
    Kontakt:

autor: Gelo » 30 mar 2016, o 21:17

Nygus własnie o to chodzi ze macałem i dlamnie wydawal sie ok :( szczegolnie podobał mi sie ten kolor złoty... inny niz wszystkie modele. Zerkne sobie na tego LG co kupiles sam ale nie ukrywam,ze te 4GB i dobry procek dalej kuszą ...
    MéganeCoupéKlubPolska #195

:second: Miko 2010 Profi +

:third: Miko 2011 Profi +

:third: Miko 2013 Profi +
  • Awatar użytkownika
    nygus87
    5 i ponad 200 km/h
    5 i ponad 200 km/h
    Auto: 900+LPG

autor: nygus87 » 30 mar 2016, o 21:56

Aha no to po prostu wszystko kwestia gustu. Dodam jeszcze że ten asus ma strasznie grube ramki co też średnio wygląda. No ale wiadomo, wszytko kwestia gustu. Ja wolałem niecałe 200 zł dołożyć i wziąć l4. Asus ma te niby 4GB i mocny procek ale wydajnościowo ustępuje modelom z 3GB, do tego ma słaby układ graficzny.