Wynajem auta - we Wrocławiu
  • JanJanuszJa
    Dopiero ruszam
    Dopiero ruszam
    Auto: szukam

Re: Wynajem auta - we Wrocławiu

autor: JanJanuszJa » 19 sie 2015, o 00:50

Ja mam złe doświadczenia z tymi małymi, lokalnymi wypożyczalniami. Dlatego stawiam raczej na sieciówki. Niby drożej, ale jakoś tak pewniej.
  • uriah
    Dopiero ruszam
    Dopiero ruszam
    Auto: megane

autor: uriah » 31 sie 2015, o 15:53

Niezłe ceny mają w Avisie: http://www.avis.pl/ - może jest to trochę droższa wypożyczalnia niż te mniejsze ale z drugiej strony tak jak tutaj kolega zaznaczył ma pewność,że w takiej wszystk będzie ok. Samochody są nowe oraz ubezpieczone. Poza tym wcale nie jest również tak drogo. Mają tam teraz promocję. Można wypożyczyć sobie autko w cenie poniżej 100 zł za dzień czyli nie jest to jakaś bardzo wysoka cena.
  • pieter
    Dopiero ruszam
    Dopiero ruszam
    Auto: Volkswagen Passat B5

autor: pieter » 17 wrz 2015, o 09:58

Moim zdaniem dużym plusem sieciówek jest fakt, że możesz oddać auto w innym miejscu i mieście niż wypożyczyłeś. Jeśli chodzi o ceny to wydaje mi się, że zarówno w sieciówkach jak i regionalnych wypożyczalniach są bardzo podobne. Ze swojej strony mógłbym polecić kilkakrotnie sprawdzoną przeze mnie wypożyczalnie Carfree. Jest u nich duży wybór samochodów, więc z pewnością znajdzie się coś rodzinnego.
  • Likoor
    Dopiero ruszam
    Dopiero ruszam
    Auto: megane

autor: Likoor » 29 wrz 2015, o 09:16

Może mi ktoś polecić gdzie wynajmę autko w okolicy centrum ? Zależy mi na czasie, potrzebuje tylko na parę godzin także jeśli ktos coś wie to niech da znać z góry dzięki za odpowiedz:)
    Dopiero ruszam
    Auto: Megane III

autor: MissMontana » 7 paź 2015, o 13:48

Moim zdaniem dużym plusem sieciówek jest fakt, że możesz oddać auto w innym miejscu i mieście niż wypożyczyłeś. Jeśli chodzi o ceny to wydaje mi się, że zarówno w sieciówkach jak i regionalnych wypożyczalniach są bardzo podobne
    O to, to, to. Dlatego razem z mężem bardzo lubimy korzystać z sieciówek właśnie. Wygodne i wcale nie tak drogie rozwiązanie.
  • just18
    Dopiero ruszam
    Dopiero ruszam
    Auto: mazda

autor: just18 » 7 maja 2017, o 19:39

Szukam wypożyczalni samochodów, głównie chodzi o najm auta do ślubu. Znalazłem ciekawą propozycję na jednej stronie- http://www.czymdoslubu.pl . Oferta wydaje mi się bardzo korzystna, mają bogaty wybór wśród pojazdów i fajne ceny. Firma wydaje się być naprawdę solidna, dlatego chyba skorzystam z ich usług.
  • Awatar użytkownika
    Pele100
    Dopiero ruszam
    Dopiero ruszam
    Auto: BMW

autor: Pele100 » 8 cze 2017, o 22:22

A może warto popytać znajomych w tej sprawie?
    Człowiek już taki jest, że choćby nie wiem dokąd pojechał, zostanie tylko sobą.
  • Romekkkk
    Dopiero ruszam
    Dopiero ruszam
    Auto: audi

autor: Romekkkk » 26 sie 2020, o 14:41

W najbliższych dniach znalazł bardzo stromy serw po dzierżawie samochodów koło bądź którego portu lotniczego świata. Przyjemny wybór i dobre ceny, doradzam wszystkim!
    https://www.bocubo.com/wypozyczalnia-sa ... irport-bcn